Feast mısır hakkında bilgi ve fiyatları

Feast mısır hakkında bilgi ve fiyatları

 

 

Temelleri 1951 yılında, gruba ismini veren Erdoğan Özgörkey tarafından atılan 
E. Özgörkey Grubu, makina-motor ithalatı, satış-pazarlaması, ev ve büro mobilyaları üretimi ve satışı gibi sektörlerde faaliyet gösterdikten sonra 1968-1998 yılları arasında Ege ve Akdeniz bölgelerinde The Coca – Cola Company ürünlerinin üretim, satış, pazarlama ve dağıtımını gerçekleştirmiştir.

E. Özgörkey Grubu, tarım, gıda, otomotiv, turizm, otelcilik ve inşaat sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Grup içecek sektöründe faaliyet gösterdiği 30 yıllık deneyimini, dondurulmuş gıda alanına taşıyarak, 1998 yılında Torbalı’da  Özgörkey Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. adı altında yapılandırdığı dondurulmuş gıda tesisini iki yıldan az bir süre içerisinde tamamlayarak, 2000 yılında faaliyete geçirmiştir. Sebze-meyve üretiminin büyük bölümünü İngiltere ve Fransa başta olmak üzere AB ülkelerinden Japonya’ya uzanan geniş bir alana ihraç eden Özgörkey Gıda, Türkiye’de FEAST markalı ürünleri ile “food service” ve “fast food” sektörlerinin önde gelen prestijli isimlerine hizmet vermektedir.

Halen otel, restoran, “food service” kanallarında bulunan FEAST, patates, sebze, unlu mamuller ve kaplamalı ürünleri ile 2008 yılı başında ulusal perakende sektörüne girmiştir.

 

Feast mısır fiyatları

* feast mısır kg fiyatı : ( fiyat alınız )

 

HEMEN SİPARİŞ VER : 0532 250 30 91 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bardakta Mısır Arabalarımız

Posted by admin

Website: http://misiristan.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir