Tukaş mısır hakkında bilgi ve fiyatları

Tukaş mısır hakkında bilgi ve fiyatları

 

 

 
1962 yılında Manisa’nın Turgutlu ilçesinde kurulan Tukaş, 1967 yılında OYAK (Ordu Yardımlaşma Kurumu) tarafından satın alınmıştır.

1967 yılından bu yana bir OYAK iştiraki olarak sürekli yükseliş trendi gös- teren Tukaş; 1994 yılında şirket ödenmiş sermayesinin % 28’ini halka arz etmiş ve İMKB’de işlem görmeye başlamıştır.

% 81.5’i halen OYAK’a ait olan Tukaş, ekonomiye sağladığı katkı ve ülkemizin sosyal yaşamında oynadığı aktif rol ile güçlü bir kurum olan OYAK’ın bünye- sinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
Tukaş, üretim faaliyetlerini İzmir’in Torbalı ve Balıkesir’in Manyas ilçelerindeki fabrikalarında gerçekleştir- mektedir. Üretim kapasiteleri toplam 100.297 ton/yıl olan tesislerinde modern koşullarda üretim faaliyetlerini sürdüren Tukaş; salça, konserve (sebze, şarküteri, bakliyat, hazır yemek), turşu, reçel, sos (ketçap, mayonez ve acı biber sosu) ve dondurulmuş gıda ürün gruplarından oluşan ürün yelpazesine sahiptir.

Tukaş, ürünlerini TSE-EN-ISO 22000 kalite güvence sistemiyle üretmektedir. Tukaş, ayrıca uluslararası gıda platformunda geçerli olan BRC (British Retail Consortium) ve IFS (International Food Standard) belgelerine sahiptir.

Tukaş, iç pazarda İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana’da konumlandırılmış bölge yöneticilikleri ve bayilikleri ile geniş bir dağıtım ağına sahipken, dış pazarda AB ülkeleri, ABD, Avustralya, Japonya, Afrika ülkeleri ve Orta Doğu ülkeleri ağırlıklı olmak üzere dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapmaktadır. Yıllara göre değişmekle birlikte, Tukaş’ın toplam satışının % 25-30’unu dış pazar satışları oluşturmaktadır.

 

TUKAŞ MISIR KG FİYATLARI : 

TUKAŞ MISIR FİYATI :  ( fiyat alınız)

 

HEMEN SİPARİŞ VER : 0532 250 30 91 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  bardakta mısır arabası çubukta patates ve popcorn bir arada

Posted by admin

Website: http://misiristan.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir