Bardakta mısırda HACCP SERTİFİKASI Nedir ?

Bardakta mısırda HACCP SERTİFİKASI Nedir ?

 

 

 

HACCP SERTİFİKASI

HACCP “Tehlike analizi ve kritik kontrol noktası” bildirisine dayandırılarak doğmuştur. HACCP ilk olarak gıda güvenlik risklerini; ham üründen, son tüketici dağılımına kadar tüm gıda işlemini inceleyen sistematik bir denetimi gerçekleştirmek üzere geliştirilmiştir. Aynı zamanda; sistematik bir yaklaşımla mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel bozulma gibi tehlikeleri minimize etmek amacıyla kurulan önleyici bir sistemdir. Bu sertifikasyon, tüm dünyada gıda ihracat ürünlerini bağlayan tüm şirketler tarafından ana denetim mekanizması olarak desteklenmektedir.

 

Ürünümüzün sertifikasyonu ile; müşterilerimiz, şu konuda rahat olabilirler ki : ne zaman ağızlarına bir kaşık Mısıristan markalı taze mısır atsalar, dünyanın en kaliteli ve yüksek teknolojik ürünleriyle hazırlanmış mısırını yediklerinden emin olacaklardır.

Ürünümüzün işlenmesi, en son teknoloji harikası özel üretilmiş makinelerle gerçekleşmektedir. Tüm Mısıristan  ürünleri; HACCP desteğini ve kalite, tazelik ve yüksek standart özelliklerini sunan marka olmanın gururunu taşır.

mısıristan, iş ortakları ve müşterilerine sunduğu hizmet ve ürünleri geliştirme yönündeki çalışmalarını sürdürecek, bu yola baş koymuş yönetim anlayışıyla, her zaman en yüksek noktada olmaya gayret etmek konusundaki kararlılık ve motivasyonunu devam ettirecektir. Başarıya giden yol, her zaman engellerle doludur, fakat bizim motivasyonumuz ve işimiz konusundaki disiplinimiz, hedeflerimize bizi ulaştıracak.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Köpük bardak, plastik kaşık, bardak kapağı

Posted by admin

Website: http://misiristan.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir