Bardakta mısır ve Bardakta Kestane Yeşil Elma’da

Bardakta mısır ve Bardakta Kestane Yeşil Elma’da

bardakta mısır yeşil elma

Televizyon kanallarının en çok izlenen yemek programlarından birisi olan Yeşil elma 16.01.2013 tarihli canlı yayınına MISIRİSTAN ailesini konuk etti.

Bardakta mısır ve bardakta kestane’ nin tanıtımının yapıldığı program bir hayli renkli geçti. TV kanallarında bir ilke imza atan Yeşil elma programı Oktay ustanın başarılı sunumuyla ve Defne Sarısoy’un konuk olduğu programda satışlara renk kattı. Firmamız Bardakta mısır ve bardakta kestane bayiliğini yapmaya devam etmektedir. ilginiz için çok teşekkür ederiz ayrıca yeşil elma ekibine bizlere karşı ilgi ve alakalarından ötürü yayında emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkürlerimizi sunuyoruz Yeşil elma bardakta kestane ve bardakta mısır yayınını izlemek için aşağıdaki videolara tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bardakta mısır temmuz 2012 fiyatları

Posted by admin

Website: http://misiristan.com

This article has 3 Comments

  1. merhaba başarılı bir reklam bardakta mısır ve bardakta kestanenin lideri belli olmuştur mısıristan !!!
    standınızı satın aldım programda görmüştüm beklemediğim bir ilgi gördüm teşekkürler mısıristan

  2. ANTALYANIN EN İLEK NOKTALARINDAN BİRİSİNDE(GÜLLÜKTE)ÇİKÖFTE,VİTAMİN BAR VEDONDURMA KONSEPTİYLE İKİNCİ ŞUBEMİZİ AÇACAĞIZ İŞYERİMİZDE BARDAKTA MISIRDADÜŞÜNÜYORUZ HEM STANTIYLA HEMDE SUNUMU KONUSUNDA SİZİNLEÇALIŞMAK İSTİYORUZ BU KONUDA YARDIM VE DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ TEL 0505 5663075 NASUH YILMAZ ANTALYA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir