Bardakta Mısır Arabası

Bardakta Mısır Arabası

 

 

Kaliteli Bardakta mısır arabası dış kaplaması fiberdir. ölçüleri ise Tek kazanlının ölçüsü : 80 cm 2 m yüksekliği çift kazanlının ölçüsü ise : 1 00 cm , 2 metre yüksekliğidir koçan şeklindeki mısır arabası hakkında detaylı bilgi almak için 0532 250 30 91 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bardakta mısır set üstü mısır arabası

Posted by admin

Website: http://misiristan.com

This article has 7 Comments

 1. Merhaba,
  Bardakta mısır arabası koçan mısır şeklinde olani satin almak istiyorum. Fiyatini ögrene bilirmiyim KDV dahil ve
  Almanyaya gönderme imkanimiz varmi diye soracaktim.
  Saygilarimla.
  Erkan Kaya

  1. 2 yıl garantili Özel yapım koçan mısır standları tek kazanlı fiyatı KDV dahil 2.500 TL çift kazanlı fiyatı KDV dahil 3.000 TL’ dir. Tek kazanlı stand 80 cm çapında yüksekliği 200 cm çift kazanlı ise 100 cm çapında 200 cm yüksekliğindedir. Detaylı bilgi için 0532 250 30 91 numaralı telefonla irtibata geçebilirsiniz.

 2. ben diyarbakırda bu işi yapmak istiyorum. bana yardımcı olurmusunuz. hiç yapmadım bilmiyorum acaba yapabilirmiyim? şimdiden teşekkür ederim saygılar..

 3. Abi bi isi almanyada yapmaya düsüniyorum simit misir Ama alman devleti bunu izin veriyormu daha arastirmadim bi sizlere sorim dedim ?

 4. Slm ben afyon kara hisar dan yaziyom adim kemal bu arada kapicilik yapiyom bu içi yapmak istiyor um ek gelir olarak YARDIMci olur musunuz elden taksit imkaniniz varmi senetle oluyormu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir