Super fresh mısır hakkında bilgi ve fiyatları

Super fresh mısır hakkında bilgi ve fiyatları 

 

 

 

Türkiye’de perakende dondurulmuş gıda sektörünün ilk firması olan Kerevitaş Gıda Sanayi ve Ticaret A. Ş, 1970 yılında Bursa’nın Akçalar ilçesinde kurulmuştur. Öncelikli faaliyeti İskandinav ülkelerine canlı kerevit ihracatı olan Kerevitaş, ihracat yaptığı ülkelerden gelen istekler doğrultusunda 1980 yılında dondurulmuş meyve ve sebze üretimine başlamıştır.

1990 senesinde SuperFresh markası ile meyve&sebze, su ürünleri ve pizza çeşitleriyle perakende pazarına giren ilk firma olan Kerevitaş, Türk tüketicisini, o zamanlar için son derece yenilikçi anlamlar taşıyan ‘dondurulmuş ürün kavramı’ ile tanıştırmıştır. SuperFresh, birkaç sene içinde sektörünün ilk dondurulmuş milföy ve börek çeşitlerini de ürün gamına eklemiştir. SuperFresh dondurulmuş ürün kategorilerinin (sebze&meyve, unlu mamuller, su ürünleri, patates ve et ürünleri) tümünde toplam 43 adet ürün ile en zengin ürün gamına sahip markadır.

1993 yılında ürün gamını genişleterek ton balığı konservesini pazara sunan SuperFresh, 1994 yılında ‘ilk konserve mısır’ ile raflardaki yerini almıştır. Ardından toprak konserve ürünleri ve hazır yemek çeşitleri ile ürün gamını zenginleştirmiştir.

Sektördeki yenilikçi tutumu, kalite ve hijyene verdiği önem SuperFresh’i sektörün jenerik markası haline getirmiştir. Diğer bir deyişle Türk tüketicisi dondurulmuş sebzelerden pizzaya, milföyden konserve mısıra kadar bir çok ürünü ilk kez SuperFresh markası ile tatmıştır.

Toplu tüketim ve perakende kanalında toplam 300’e yakın ürüne sahip olan SuperFresh; üretimin hammadde seçiminden son tüketiciye ulaşana kadar her aşamasını titizlikle ele alır. Gerçekleştirdiği dünya standartlarında üretim ile Kerevitaş, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgelerini almaya hak kazanmıştır

Kerevitaş Gıda bugün, Bursa Akçalar’da 220.000 m²’lik bir sahada 62.000 m² kapalı alanda 5 ana işletmeden ( sebze-meyve, patates, unlu mamüller, ton balığı ve su ürünleri ) oluşan fabrikasında modern teknoloji ile üretim yapmaktadır. -18°C depolarda muhafaza edilen dondurulmuş ürünlerin dağıtımı yaklaşık 300 araçla yapılmakta ve mağazalardaki yaklaşık 10.000’i aşkın dolapla toplu tüketim ve perakendeye hizmet verilmektedir. Genel Müdürlüğü İstanbul’da olan şirket, 1995 yılında İMKB de halka arz edilmiş olup, halka açık anonim şirket statüsündedir.

Yurt içinde SuperFresh ürünleri; İstanbul Avrupa/Asya, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya illerindeki Bölge Müdürlükleri ve bölgelere bağlı 50 bayilik aracılığıyla tüketicileriyle buluşmaktadır. AB ülkeleri başta olmak üzere İskandinav ülkeleri, Japonya, Rusya, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu ülkeleri ve Uzakdoğu ülkelerine ihracat yapılmaktadır.

VİZYONUMUZ
Faaliyet gösterdiği sektörlerde, sağlıklı, kaliteli ve yenilikçi ürünleri ile müşteri memnuniyetini hedef belirlemiş, lider markalı şirket olmaktır

MİSYONUMUZ
Kaliteli, pratik ve lezzetli yeni ürünler geliştirerek, tüketicilerimizin yaşam kalitelerini arttırmak 

KEREVİTAŞ İLKELERİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bardakta mısır Arabaları

Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerin ihtiyaçları ve isteklerini her zaman birinci sırada tutmak ve bu doğrultuda üretim yapmak 

Kalite:
 Ürünlerimizin tohumdan başlayarak, fabrikaya gelişine işlenip, son tüketicilerimize ulaşmasına kadar üretimin her aşamasını son derece titizlikle ele almak. 


Lezzet 
: Ürünlerimizin her zaman üstün lezzete ve kaliteye sahip olmalarını sağlamak. 


Teknoloji:
 Sektörün teknolojik gelişmelerini yakından takip etmek, yenilikçi ve atılımcı olmak. 


Topluma Saygı:
 Toplum değerlerine, yasalara ve çevreye saygılı olmak. 


Ürün Çeşitliliği: 
Pazarın ihtiyaçlarını ve tüketici eğilimlerini göz önünde bulundurarak tüketicilere yeni ürünler sunmak.

 

 

super fresh bardakta mısır fiyatları

* super fresh mısır fiyatı :  ( fiyat alınız )

HEMEN SİPARİŞ VER : 0532 250 30 91 

Posted by admin

Website: http://misiristan.com

This article has 7 Comments

  1. Biz Gürcistanda bu bardakta mısır işi yapmak istiyoruz ve sizinle çalışmak istiyoruz bunla alakalı işin incelikleri neler buraya hangi şartlarda getirilebilir nasıl muhafaza edilmesi gerekir tabi bu sadece mısırla sınırlı değildir bunun yanında ketçap,mayonez vesairelerde düşünülebilir, Sizin firmanıza ait burada sadece bir markette doğranmış ıspanak vardı. Ayrıca ben Türküm gürcü değilim.

  2. Biz karabukte bardata misir isi yapmak istiyoruz. Ve sizle calismak istiyoruz sizin. Araba ve misir fiyatlarinizi alabilirmiyim

  3. Ben ankara nın gölbaşı ilçesinde çiğköfte dükkanımda bardakta mısır satışı yapmak istiyorum. Mısır fiyatını ve sözleşme ile ilgili bilgi almak istiyorum. Mail yoluyla cevap vermenizi arz ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir