Mısır Bardakta

Mısır Bardakta daha güzel 

 

 

koçan mısırın saltanatını sallayan bardakta mısır dur durak bilmiyor Türkiye’de beğeni kazanan Bardakta mısır Artık Tüm Türk ülkelerinde satışa çıkıyor Başta Kktc ve Azerbaycan olmak üzere Türkmenistan, Kırgızistan, özbekistan, ülkelerinde Satışa çıkmaya hazırlanıyor. 

  Bardakta mısırın öncü isimlerinden birisi olan Mısıristan Mısır tedariğini yapmaya devam etmektedir her kalite bardakta mısır depolarımızda mevcuttur. fiyat almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

    Bardakta mısır Türkiye’ye geldiğinde ilk AVM’lerde satışa sunulmuştu hatırlarsanız. ama şimdilerde her market ve bakkalların önünde görebilmek mümkün eğer sizinde bir işletmeniz varsa sizde Bardakta mısır satışına  hemen başlayabilirsiniz.

Nasılmı ? ilk önce yapmanız gereken 0532 250 30 91 numaralı telefonu arayıp müşteri temsilcilerimizle görüşünüz 

 ilk işe başlama sermayesi mısır arabası dahil toplam 1000 TL’dir.  bu paranın içinde mısır arabası , 100 Kg mısır , 1000 Bardak , 1000 Kaşık , ketçap mayonez ve sosları mevcuttur. Kafanıza takılan soruları misiristan@hotmail.com yada 0532 250 30 91 numaralı telefona sorabilirsiniz.

misiristan@hotmail.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Temmuz 2012 Bardakta mısır fiyatları

Posted by admin

Website: http://misiristan.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir