Kc mısır hakkında bilgi ve fiyatları

Kc mısır hakkında bilgi ve fiyatları

 

 

 KC mısır üreticisi sun sweet hakkında bilgi : 

 

 

    Sun Sweet Co, Ltd   Chiang Mai San Patong Mahallesi’nde bulunan, Tayland ilk kez 1991 yılında kurulmuştur. 
1997 yılında Tayland Hükümeti Yatırım Kurulu onayı verdi. 
           yıl boyunca sürekli yükseltti ve tatlı mısır işleme operasyon gelişmiş, genişlemiştir en yüksek uluslararası standartlarda kaliteli ürün müşterilerimize sunmak için sürekli çaba içinde. Biz Tayland önde gelen ihracatçılarından biri olmaktan gurur duyuyoruz.

 

2. DÜNYADA PAZAR

Sun Sweet Co, Ltd Tayland güvenilir bir hizmet ve kaliteli ürünleri ile her ülkede tüketicilerin kapsayacak şekilde her kanaldan ürünler sağlayan konserve meyve ve sebzeler iyi bilinen bir üretici ve ihracatçısı.

3. KALİTE KAYGI VE KONTROL

Sun Sweet Co, Ltd iyi döneminde yetiştirilmektedir. hammadde sağlanması hasat için tohum eğitimli ve eğitimli çiftçiler ile iyi kaliteli tohumların desteklemekten sıralamasında, gıda güvenliği ve kalite standardı sistemlerin her adımda meşgul
Sun Sweet ürünlerinin hijyenik işlenir ve kesinlikle tarafından güvenlik doğallığını ve tazeliğini korumak için her bir endişe yönetmelikte izlemek.

4. ÇEVRE CONCERN

Sun Sweet Co, Ltd çevre ve çevre Sun Sweet sadece, aynı zamanda toplum ve çevre ile dost olmak için standardize atık su arıtma sistemi ancak diğer atıkların doğal sindirilmiş yöntemi yatırım etmemişti için ilgili.

 

 

TÜRK ORTAĞI KALEDONYA hakkında bilgi : 

 

 

Kaledonya dondurulmuş gıda sektöründeki 10 yıllık tecrübelerin ve gıda mühendisliğindeki akademik kariyerin üzerine 2004 yılında inşa edilmiş bir gıda üretim/pazarlama firmasıdır. Misyonumuz ülkemiz topraklarında yetişen dondurulabilir tüm tarım ürünlerinin standartlara uygun gıda fabrikalarında üretiminden, soğuk zincir kırılmadan dünyanın ulaşılabilen tüm sofralarına kadar geçen süreçte güvenilir, istikrarlı ve tercih edilir bir partner firma olmak ve bu sayede tarım ekonomimize katma değer sağlamaktır. Bununla birlikte yurtiçindeki dondurulmuş gıda sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda gerek yurtiçi üretiminin yetersiz kaldığı gerekse farklı tatların ihtiyaç duyulduğu durumlarda yurtdışından yine ülkemiz insanının damak tadına ve hijyen şartlarına uygun ürünlerin ithalatını da yapmaktayız.
Kaledonya; dondurulmuş gıda da doğallık, saflık ve hijyenin açılımı kalitenin simgesidir.

Kaledonya müşterilerine ne sunar ?
  • Tescil edilmiş kalitede dondurulmuş sebze ve meyveler.
  • Fiyat istikrarı.
  • Kontratlı üretim ve teslim.
  • Topraktan mutfağa kadar tüm hizmetler.
  • Depolama imkanı.
  • Paketleme imkanı.
  • En uygun ürün seçimi.
  • Zamanında servis.

 

 

KC MISIR KG FİYATLARI : 

 

* KC mısır ms fiyatları : ( fiyat alınız )

* KC mısır ml fiyatları :  ( fiyat alınız )

HEMEN SİPARİŞ VER : 0532 250 30 91 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Fayton Şeklinde Mısır Arabası

Posted by admin

Website: http://misiristan.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir