Fine food mısır hakkında bilgi ve fiyatı

Fine food mısır hakkında bilgi ve fiyatı

 

1994 yılında “Dondurulmuş Gıda” üretmek amacıyla kurulan Fine Food, 50 yıllık taze, dondurulmuş meyve-sebze işleme ve ticareti birikimine sahip GÖZTEPE ailesinin bir şirketidir. Şirketimizin kökleri 1960 yılına dayanmaktadır. Taze meyve sebze ticaretiyle başlayan serüven bugün bizi ülkemizin ve Avrupanın önde gelen dondurulmuş gıda üreticilerinden biri konumuna getirmiştir.

700.000 metrekarelik alan üzerinde kurulmuş iki ayrı fabrikadan oluşan Fine Food, 35.000 metrekarelik kapalı alana sahiptir. Üretim kapasitesi 15 ton/saat, 300 ton/gün’dür. Şirketimiz halen 200.000 metreküplük hacme sahip depolarında, toplam 40.000 ton ürün depolanabilmektedir. Bu kapasite ülkemizde en yakın rakibimizin 2 katından fazladır.

Fine Food, kurulu bulunduğu bölge itibariyle Türkiye’nin tarımsal potansiyelinin merkezindedir. Toplam hammadde ihtiyacının yüzde 60’lık bölümünü Yenişehir ve Bursa civarından temin eden Fine Food, yüzde 15’lik ham madde ihtiyacını da sahibi olduğu verimli arazilerde üretip, tesislerinde mamul haline getirmektedir. 

Üretiminin yüzde 70’lik bölümünü Avrupa Birliği, Uzak Doğu ve A.B.D.’ye  ihraç eden Fine Food nitelikli dondurulmuş gıda kullanıcılarının ilk tercihidir. Yüksek standarttaki kalite ve üretim anlayışını tohumdan, tarladan başlatan Fine Food; sahip olduğu sektör tecrübesini, üretim bilgisi, modern teknoloji ve makine ekipmanlarıyla birleştirerek, müşteri şartnamelerine uygun kalitede ürünlere dönüştürür.

Fine Food 1996 yılında başlattığı Organik Tarım projesinde önemli yol kat etmiş olup yıllık 1.500 ton’dan fazla organik meyve-sebze üretimini iç piyasa ve yurtdışında müşterilerine servis etmektedir.
Fine Food sahip olduğu tüm yasal üretim belgelerinin yanı sıra ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerinin de sahibi ve uygulayıcısıdır. 

Kuruluşundan beri uyguladığı izlenebilirlik altyapısı sayesinde EU normlarında üretim yapan Fine Food, satış sonrası servis, dağıtım ve lojistik hizmetleriyle de müşterilerinin yardımcısıdır. Yüksek kalitede, sağlıklı ve güvenli gıda üretim anlayışının dinamik temsilcisi Fine Food; sahip olduğu tüm özellikleri ile en küçüğünden en büyüğüne tüm müşterilerinin “dondurulmuş gıda” çözüm ortağıdır.

Fine Food Gıda A.Ş. yurt içi pazarındaki payı hakkında bilgi verir misiniz?

Fine Food Gıda A.Ş. 2004 yılında yurt içi pazarında yapılanma kararı alarak bayi alt yapısını oluşturmaya başlamıştır. Fine Food Gıda A.Ş. kuruluşundan bu yana üretiminin yüzde 85 ihraç eden bakiye,   yüzde 15’ini yurt içi pazarında değerlendiriyordu. 2004 yılından bu güne geldiğimizde satışlarımızın yüzde 70’ini ihracat, yüzde 30’unu iç pazar satışları oluşturmaktadır. Şirket olarak öncelikle ev dışı tüketim, catering ve horeca kulvarını kendimize hedef olarak seçtik. Önümüzdeki süreçte de bu segmentte büyümeyi planlıyoruz. Tüm ülkede bayi ağımızı oluşturup ülkemizi kapsama alanımıza aldıktan sonra perakende pazarı ile ilgili projelerimizi de hayata geçireceğiz. Bunu gerçekleştirdiğimizde satış grafiğimizin yüzde 60 ihracat,  yüzde 40 iç pazar olmasını planlıyoruz. Tabi buna paralel olarak toplam dondurulmuş meyve sebze üretimimizin 40.000 tonlara ulaşmasını hedeflemekteyiz.
 
2012 yılı nasıl geçti, 2013 yılı planlarınız nelerdir?

2012 yılı şirketimiz açısından global krizin etkilerinin silinmeye başladığı bir yıl olarak gerçekleşti.2010 sonu itibariyle belirlediğimiz üretim ve satış hedeflerini şirket olarak gerçekleştirmiş bulunuyoruz. 2012 yılında şirket olarak yurt içinde 12 yeni bayilik oluşturarak toplam bayi sayımızı 18’e, servis verdiğimiz il sayısında 45 çıkardık. 2011 yılı planlarımızda ise 81 ile hizmet vererek tüm ülkemizi Fine Food olarak kapsama alanımıza almak istiyoruz. Bu yıl içersinde üretim faaliyetine başlayacak Yenişehir/Ulu köy’deki 130.000 metrekare açık 23.000 metrekare kapalı alana sahip yeni tesisimizin ve hatlarımızın devreye girmesiyle dondurulmuş meyve sebze üretimindeki öncü rolümüzü pekiştireceğiz. 

Orta ve uzun vadeli gelecek projeksiyonuz nedir?

Başladığı her işte her zaman, her türlü şart altında, en kaliteliyi üretmek olan Fine Food bu ana felsefesinden ödün vermeden önümüzdeki yıllarda artan bir ivmeyle büyümesini düşündüğümüz sektörümüzün, lider kuruluşu olmaya devam edecektir. Fine Food dünya ölçeğinde halen çok küçük üretim ve satış rakamlarına sahip olan ülkemiz dondurulmuş gıda sektörünün hem yurt dışı hem de yurt içi pazarda en güçlü ve en güvenilir oyuncusu olacaktır. Şirketimizin dondurulmuş gıdadaki işleme ve ticari birikimi, üretim, depolama kapasitesi, deneyimli ve bilgili kadrosu,  global rakipleriyle gelecekte de rekabet edebilecek düzeydedir.

 

FİNE FOOD MISIR FİYATLARI : 

 *     Gold fine food fiyatları  : ( Fiyat alınız )

   *   challenger fine foodmısır : ( Fiyat alınız ) 

HEMEN SİPARİŞ VER : 0532 250 30 91 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bardakta mısır Toptan Fiyatları bayilere özel fiyatlar

Posted by admin

Website: http://misiristan.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir