Çilek Dondurulmuş gıda ürünleri

Çilek Dondurulmuş gıda ürünleri

Ambalaj Özellikleri:
Ambalaj Tipi: İnsan sağlığına uygun malzemeden, Türk Gıda Kodeksi Yönetmeliği 9.bölümüne göre iç ambalaj Polietilen torba dış ambalaj karton kolidir.
Ambalaj Şekli: Ağızları açılmayacak biçimde kapatılmış, iç ve dış ambalajı bulunan net 16 kg’lık karton kolide olup, sağlam üzerinde ıslanma ve delinme yoktur.

Etiket Bilgisi:

Malzeme adı, tipi, çeşidi, Firma adı, adresi, markası, imal tarihi, son kullanma tarihi, Saklama Koşulu, miktarı, Parti no, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın üretim izin tarihi ve no’su mevcuttur.

Not:

Tesisimize gelen çilekler, işçiler tarafından itina ile ayıklanır, hijyen krom ortamlarda yıkanır ve şoklama odasında -35 0C ‘de dondurularak kutulara alınır. Ardından -18 0C ‘de bekleme odalarında muhafaza edilir. Böylelikle ürünün uzun süre bekleyebilmesi sağlanmış olunur. Ürünlerimiz sezonluk olduğundan siparişe göre ürünler hazırlanır.

 

 

A kalite dondurulmuş çilek fiyatları : XX TL ( KDV Dahil)

 

Sipariş vermek için : 0532 282 97 94 & 0532 250 30 91 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bardakta kestane dondurulmuş

Posted by admin

Website: http://misiristan.com

This article has 2 Comments

  1. Dondurulmuş çilek stoklarınızda varmıdır 25 kg lık paketlerde yapabilirmisiniz.Kg fiyatınız nedir.Ortalama 5 ton ihtiyacımız vardır.mail atarsanız sevinirim iyi çalışmalar

    1. merhaba bardakta mısır ile ilgi fiyat bilgisi isteğiniz üzere mail adresinize gönderilmiştir. ilginiz için teşekkür ederiz ( il ve ilçenizide belirtirseniz daha detaylı bilgi verebiliriz)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir